in

НА ПРВ ПОГЛЕД ЌЕ СЕ НАМАЧИТЕ ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ! ПЕЈАЧКАТА СО НОВ ИМАЖ!

Кој и да ја видел, дошол до заклучок дека требало да се реши порано на овој чекор!

Пејачката Милица Павловиќ направи огромна промена и ја обои својата долга кафеава коса во мед сина со нишки.

Многумина не можеа ниту да ја замислат како русокоса, бидејќи нејзината потемна коса добро и стоеше.

Пред неколку месеци, таа ја доведе линијата до совршенство, а сега е уште попредизвикувачка и попривлечна.

BONUS

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote