in

ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ АКО СТАВИТЕ КОКА КОЛА ВО РЕЗЕРВОАРОТ НА АВТОМОБИЛОТ? [ВИДЕО]

Познатиот јутубер TechRax повторно не изненади со чуден експеримент. Не сомнено многу од нас се прашуваат што ќе се случи ако истуриме кока кола во резевоарот на автомобилот! Одговорот го имаме во видеото подолу.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote