in

Што се случува ако истурите топла вода на -41°C? (ВИДЕО)

Дечкото од видеото решил да направи мал експеримент. Тој истура зовриена вода на студените сибирски температури кој го достигнуваат 41 целзиусов степен под нулата. Погледнете што се случува понатаму:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote