in

СТРАШНИ ФОТОГРАФИИ НА ПОРАНЕШНАТА SВЕЗДА ОД ХОЛИВУД: Стана бездомник и зависник од дрога со ментални проблеми! (ФОТО)

Во последните четири години живее како бездомник!

Лони Вилсон, поранешната сопруга на remереми Џексон, ѕвездата на ТВ комедијата „Baywatch“, после две години за прв пат беше виденa во Лос Анџелес.

Таа во моментов е бездомник, зависник од дрога и се бори со мноштво психолошки проблеми, пренесуваат американските медиуми.

Според „Дејли меил“, поранешната фитнес модел живее на улица од 2016 година. Фатена како ја турка количката во која стави сè што има, Вилсон за „Сан“ изјави дека се чувствува добро и дека не и треба помош. Тој тврди дека нема контакт со неговата поранешна сопруга.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote