in

Светски познатата манекенка Бела Хадид беше настан со својата облека! Оној што видел се свртел и погледнал повторно!

Светски познатата манекенка Бела Хадид, која го прослави својот 24-ти роденден, беше настанот со својата облека. Оние што го видоа Хадид, облеченa во мини мантил, се свртеа и погледнаа повторно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote