in

Изгуби ПОЛОВИНА МИЛИОН СЛЕДБЕНИЦИ поради ароганција! Јутјуберката направи сцена за која сите зборуваат, а еве како таа се обидува да се оправда!

Срамно однесување!

Првата епизода на „Dinner With The  D’Amelios” беше објавена во понеделникот, а набрзо следеа бурни реакции.

Првиот гостин на популарното Youtube семејство D’Amelios беше гуруто за James Charles, но гледачите беа шокирани од арогантното однесување на sвездите на TikTok, Charli и Dixi D’amelio.

Приватен готвач им подготвил големи порции, а Dixi цело време била згрозена од ова јадење, особено кога видела дека има полжав во него. Таа се обиде, а потоа се сврте и се чинеше дека повраќа. Иако нејзиниот татко Mark ја предупреди да не претерува, таа продолжи со ваквото однесување, па ја остави вечерата за да оди на повраќање, на што нејзината мајка Heidi одговори дека тоа е „типична Dixi“.

Кога се врати на масата, Dixi објасни дека јадењето е добро „освен солениот дел“, додавајќи дека има вкус на пилешко, но дека кога го пробала солениот дел и се слошило. Потоа се сврте кон готвачот, прашувајќи го: „И ти имаш дете, што мислеше дека ќе се случи?“ оправдувајќи ја нејзината реакција.

Charli, исто така, покажа дека е разгалена, а на вечерата жалеше што сè уште немаше 100 милиони следбеници на TikTok. После оваа изјава, бројот на следбеници започна да опаѓа, па таа досега загуби над половина милион.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote