in ,

СмешноСмешно

Татко се онесвестил при раѓање на неговото дете (ВИДЕО)

На прв поглед, на видеото се гледа еден храбар маж кој решил да присуствува на породувањето на својата партнерка Пејтон Стјуарт, која подоцна ја објавила снимката на социјалните мрежи.

Иако сакал стоички да го издржи породувањето, се гледа како идниот татко неколку пати се потпира на работ на креветот, а потоа во еден момент паѓа во несвест.

„Моментот кога моето момче се онесвести додека се породував“, напишала Пејтон на ТикТок.

 

@peytonstewart

That time my boyfriend passed out after I gave birth 😂 #fyp #ohno

♬ Oh No – Kreepa

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote