in ,

Што?Што?

ТЕЈЛОР СВИФТ ДОЖИВЕА БИЗАРНА НЕСРЕЌА ЗА ВРЕМЕ НА КОНЦЕРТОТ Фановите беа згрозени (ВИДЕО)

Во еден момент за време на концерт во Чикаго, бубачка влетала во устата на пејачката, а видеото се појавило на социјалните мрежи.
Бизарена несреќа се случи на концерт во рамки на голема турнеја. Додека зборуваше помеѓу две песни, Тејлор одеднаш почна да кашла и ја стави раката преку устата.

Збунетата пејачка и се обрати на присутните: – Проголтав бубачка, извинете.

Тогаш таа се насмеа и рече: – Добро сум, ова е толку глупаво. Вкусно. О Боже. Дали има шанси никој од вас да не го видел ова?

Видеото се појави на социјалните мрежи, а коментарите беа многубројни.

@ilovetaylor_swift13

personally i love the “wouuu taylorr” #taylorswift #tampaday2 #erastour #lover #erastourtampa #thearcher

♬ original sound – ava

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote