in

Интересен момент во живо! Во невиденото невреме во Тексас успеа да улови риба! [ВИДЕО]

Поларниот студ во Тексас го доведе животот во ќорсокак. Додека БиБиСи сакаше да добие информации од невиденото невреме, се поврзува со еден млад дечко по име Алекс Периќ од регионот, дечкото успеа да улови риба во директен пренос. Потоа ја остави рибата назад кон замрзнатото езеро. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote