in

ГОЛА, ОБВИТКАНА ВО ЌЕБЕ: Теодора Џехверович отиде од Белград, а оваа нејзина слика ќе ви ја скокотне фантазијата.

Тие уживаат заедно.

Теодора Џехверович, пејачка и поранешна учесничка на „Задруга“ и Нино Челебиќ не кријат колку се за вљубени, а сега побегнаа од Белград и се сами на Златибор.
Теодора веднаш се пофали на социјалните мрежи. Се завитка во ќебе и пиеше чај пред огништето, а Нино ја снимаше цело време.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote