in

Тер Штеген немаше шанса – неверојатен погодок на Инјаки Вилијамс! [ВИДЕО]

На самиот старт на продолженијата во финалето на Суперкупот на Шпанија, Инјаки Вилијамс му донесе предност на Атлетик Билбао со фантастичен погодок, Тер Штеген немаше шанси!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote