in

ТЕЖОК НОКАУТ за еден од најдобрите! [ВИДЕО]

Американскиот ММА борец Димитри Џонсон претрпе тежок нокаут против Адријан Мораес во средата, како дел од настанот „ОНЕ на ТНТ 1“. После поразот „Силниот глушец“ му честиташе на противникот и го прифати поразот.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote