in

Нова мистерија на HBO – The Head! (ТРЕЈЛЕР)

За време на студената зима, мала група на истражувачи кој се наоѓаат во истражувачката база на Антартикот, прекинуваат да комуницираат со надворешниот свет. Погледнете го трејлерот на оваа мистерија која ќе ве остави во неизвесност:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote