in

THE LITTLE THINGS – Новиот филм на Denzel Washington, Rami Malek и Jared Leto (ВИДЕО)

Три звучни имиња ќе се појават во најновиот филм насловен „The Little Thing“. Оскаровецот Rami Malek, легендарниот Denzel Washington и уникатниот Jared Leto ги спојуваат своите таленти во новиот филм. За што всушност станува збор во филмот можете да погледнете во трејлерот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote