in

“Dwayne Johnson ќе ја обедини Америка доколку стане претседател“

Легендарниот кечер The Undertaker верува дека неговиот поранешен колега Dwayne “The Rock” Johnson би бил одличен претседател. Фанвоите на ѕвездата на филмовите Fast and Furious започнаа да шпекулираат дека нивниот омилен глумец би можел да се кандидира за претседател на САД во иднина.

Сега се огласи и популарниот Undertaker, кој воедно е и добар пријател на Johnson. „Не знам дали воопшто ќе се кандидира во иднина, но верувам дека тој би ја обединил цела Америка и би бил одличен претседател“ изјави поранешниот кечер.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote