in

Thor: Love and Thunder ќе започне со снимање во Јануари

Додека датите на објавување на филмовите постојано се менуваат, Холивуд е стабилен кога се во прашање датите за започнување на снимањето на филмовите. Според најновите информации, најновиот филм на Марвеловиот Thor треба да започне со снимање во Јануари на почетокот на следната година.

Оваа информација ја објави главниот лик на филмот Chris Hemsworth, додека пак режисерот Taika Waititi моментално работи на скриптата за филмот која ја пишува заедно со Jennifer Kaytin Robinson. Исто така, во овој филм се враќа и Natalie Portman која беше отсутна во минатите неколку филмови на Marvel и таа ќе го глуми љубовниот партнер на Нордијскиот јунак.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote