in

TikTok феномен – животно?! Свињата Елф е TikTok феномен!

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 97

Актерот Миро Шабраја има профил на TikTok и го следат скоро сто илјади луѓе. Заедно со него, еден од главните протагонисти на неговите видеа е елфот.

„Општо, луѓето се среќни кога ја гледаат, децата ја сакаат затоа што е популарна на TikTok, тие секогаш сакаат да се сликаат со неа“, додаде тој. „Снимавме многу, па таа порано беше со луѓе.

Видеото на Кабраја на TikTok во кое тој капе свиња е прегледано скоро 250 илјади пати, а неговите видеа имаат вкупно 2,3 милиони лајкови.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote