in

Што?Што?

„Тиктокер“ ја прескокна оградата и се обиде да јава жирафа во зоолошката градина во Белград! [ВИДЕО]

Тиктокер Зоран Јовановиќ, кој се претставува на споменатата социјална мрежа под името „лудибрат“, сними клип во зоолошката градина во Белград, каде се обиде да јава жирафа.

Како што пренесуваат тамошните медиуми, тој ја прескокнал заштитната ограда и влегол во делот каде живеат животните, па ја бркал по неа.

Жирафата се обиде да побегне, а тој викна – чао жирафа. Во еден момент се слушна глас како го предупредува „тиктокерот“, а тој на таа социјална мрежа рече дека е чувар во зоолошката градина.

 

@ludibrattDa udjem kod lava u kavez u sledecm videu? 😂 ##fyp ##foryou ##foryoupage ##viral ##challenge ##ludibratt

♬ original sound – ludibratt👑

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote