in

Тој се сомневаше во верноста на неговата сопруга и му испрати порака на потенцијалниот убовник: Го пречека со пиштол.

Вистинската драма се одвивала во долината Неретва, а осомничениот љубовник се онесвестил за време на состанокот со својот љубоморен сопруг, а мажот го исфрлил на улица, додека бил во бесознание.

Вистински филмски сцени се случија минатиот викенд во долината Неретва. Иако многу елементи потсетуваа на заплетот од еден од филмовите на Квентин Тарантино, сè заврши без жртви и крв. Сè се случило еден ден, кога сопругот, околу 50 години, сомневајќи се во верноста на неговата сопруга, која била неколку години помлада, решила да испрати СМС-порака од нејзиниот број до човек кој мислел дека е нејзин overубовник.

Искористувајќи ја невниманието на неговата сопруга, тој испратил порака до момчето на кое имало лопати, инаку сопственик на кафуле од едно од блиските места. Во пораката испратена од бројот на неговата сопруга, тој ветил на потенцијален overубовник незаборавна ноќ полна со секс.

Наскоро сè стана јасно. И како заинтересиран сопственик на кафеаната, исто така семеен човек, неколку години постар од „ривалот“, тој притрча кон куќата на неговата „стара“ убов. Тие наводно биле во врска пред 20 години, што било причина за сомнежи во верност.

На негово изненадување, наместо жена, го пречека 50-годишен маж вооружен со пиштол. Иако на сопственикот на кафулето сè му било јасно, 50-годишникот, држејќи го под закана со оружје, разнишал сè што му пречело.

  • Што е ј *? Мислевте дека ја ебе жена ми? Сега ќе се соблечеш, а потоа ќе и се јавиш на сопругата и ќе и кажеш каде си и зошто си тука – тоа е дел од тирада упатена до несуден lубовник, кој потоа „домаќин“ го натера да испие чиста течност за која тврди дека е педицид цидокор, по што „lубовникот“ се онесвести.

Толку без свест, сомнителниот сопруг го исфрлил на улица. Како што се испостави, тоа не беше отров.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote