in

Tom Hardy е новиот James Bond?

Tom Hardy можно е да го облече црното одело и да го толкува легендарниот лик James Bond, според најновите шпекулации. Со 5тата и последна изведба на Daniel Craig како агентот на M16, започнаа да се шират гласини за тоа кој ќе биде негова замена.

Според последните гласини, Hardy официјално ќе се објави дека ќе го толкува Bond наскоро. Во тој период е закажана и премиерата на No Time To Die, отакако претходно беше одложена поради пандемијата. Во меѓувреме режисерот Christopher Nolan изјави дека Hardy е совршен за улогата.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote