in ,

WTFWTF

Том Круз изгледа фантастично без своите филери и ботокс

Холивудскиот актер Том Круз (60) лани ги изненади своите обожаватели со сосема поинакво лице, па многумина почнаа да шпекулираат дека тој вбризгал филери и ботокс. Според новите фотографии, изгледа дека Том се естетските корекции и го покажал своето природно лице.

 

Круз ги воодушеви своите обожаватели со новите фотографии додека одел на ноќно излегување во лондонскиот „Мејфер“. Згодниот актер повторно ги покажал мускулестите раце во тесна кадифена поло маица, но неговото лице, сепак, привлече најголемо внимание.

Судејќи по фотографиите, актерот сепак се откажал од третманот со филери и го открил својот природен изглед, а сега изгледа како лицето да му е ’исушено’.

 

Еден месец подоцна, Круз беше фатен од папараците на аеродромот „Даксфорд“ во Кембриџ, каде што одеше на лекција по летање пред снимањето на „Невозможна мисија 8“. Тогаш актерот изгледаше поприродно и повеќе личеше на себе.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote