in

ТОПЛИ (+18) ФОТОГРАФИИ ОД КЕРЌАТА НА ПОЗНАТИОТ ХОЛИВУДСКИ ПАР! [ФОТО]

Ќерката на познатите холивудски актери повторно ја провоцира јавноста, но и нејзините родители, кои не се согласуваат со количината на голотија на нејзините социјални мрежи.

Ќерката на холивудските актери Kim Basinger (66) и Alec Baldwin (62), Ireland Baldwin (25) ги користи своите социјални мрежи за да ги охрабри своите следбеници да гласаат на претстојните претседателски избори.

Имено, младата убавица објави три фотографии на социјалната мрежа Инстаграм на кои позира топлес, а брадавиците ги покри само со налепници „ЈАС ГЛАСАВ“.

Таа сакаше, како и многу други јавни личности, да ги покани граѓаните на Соединетите држави да гласаат во што поголем број.

Гласањето е кул, како и непропорционални ц*цки- напиша таа во објава во која собра повеќе од 41.000 лајкови, додека ја следеа 627 илјади следбеници.

Позирала во дворот на својот дом во Лос Анџелес, а се гледа дека зад неа се наоѓа огромен базен, седи стебла, домашни миленици и прекрасни палми.

Може да се заклучи дека убавицата живее во луксузен дом, но сето тоа падна во втор план, имајќи предвид дека многу мажи зумираа само на нејзините гради.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote