in

МАРВЕЛ: Искочи трејлер за серијата The Falcon And The Winter Soldier! (ВИДЕО)

Марвеловите серии се на прагот, а трејлерите веќе искочија. Една од најмногу очекуваните серии е и серијата The Falcon and the Winter Soldier. Двајцата најдоври пријатели на Капетанот Америка, овој пат се спојуваат да се борат против злото. Трејлерот на серијата погледнете го подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote