in

Најново од DC – JUSTICE LEAGUE: The Snyder Cut (ТРЕЈЛЕР)

Долгоочекуваниот римејк на популарниот филм на DC, Justice League наскоро ќе пристигне. Најновиот трејлер е веќе објавен и мора да признаеме изгледа навистона добро. Погледнете го трејлерот подоле:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote