in

Пристигна трејлерот за четвртата сезона од серијалот ELITE! (ВИДЕО)

Elite е мегапопуларна серија на Netflix која се снима во Шпанија. Поради големата гледаност на претходните три сезони, неодамна стирминг платформата се одлучи да ја продолжи на уште една сезона. Сега пристигна трејлерот за новата сезона на Elite:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote