in

Пристигна трејлер за четвртата сезона од HANDMAID’S TALE! (ВИДЕО)

Одлични вести за фановите на оваа популарна серија на Hulu. Четвртата сезона од ваа драма се очекува да пристигна на 28 Април. Студиото Hulu објави трејлер за најновата сезона! Видете како изгледа трејлерот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote