in

Погледнете го трејлерот од новата мистерија – DOORS (ВИДЕО)

Научниците ширум светот се обидуваат да ја разрешат мистеријата зад која стојат новите портали со вонземско потекло кои се појавиле низ целата планета. Погледнете го трејлерот за филмот подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote