in

Објавен трејлерот за најновиот филм на Марвел – ETERNALS! (ВИДЕО)

Eternals e најновиот филм на Марвел кој треба да дебитира во октомври оваа година. Во него ќе ја гледаме популарната Анџелина Џоли во една од главните улоги. Погледнете како изгледа во видеото подолу:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote