in

Хорор кој мора да го погледнете – Wrong Turn (ВИДЕО)

И покрај предупредувањата да се движат по патеката, планинарите се одлучуваат да скршнат од патот. Тоа ги чини многу бидејќи тие одеднаш се наоѓаат во земја населена од планинските луѓе кои користат смртоносни начини со цел да го заштитат нивниот начин на живот. Погледнет го трејлерот за овој хорор подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote