in

Сите искочени трејлери на филмовите за 2021 на едно место! (ВИДЕО)

This picture taken on April 27, 2018 shows people watching a movie at a cinema in Wanda Group's Oriental Movie Metropolis in Qingdao, China's Shandong province. - A massive "movie metropolis" billed as China's answer to Hollywood opened on April 28, aiming to boost the domestic film industry and attract foreign producers. (Photo by WANG ZHAO / AFP) (Photo credit should read WANG ZHAO/AFP/Getty Images)

Сите се надеваат дека оваа година ќе биде значително подобра од минатата кога станува збор за филмската индустрија. Големите студија веќе објавија неколку проекти и одложени филмови кои треба да искочат во 2021. Во видеото може да погледнете трејлерите од најмногу очекуваните филмови:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote