in

Трејлерот за трилерот на Hugh Jackman пристигна! Погледенете како изгледа најновиот мегахит! (ВИДЕО)

Reminiscence е акционен трилер во кој глумат Hugh Jackman, Rebecca Ferguson и Thandiwe Newton. Филмот е во режија на Lisa Joy, но на него работел и Paul Cameron. Се учекува да дебитира во кино салите на 18 август. Погледнете како изгледа трејлерот:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote