in

Третата сезона од Narcos: Mexico штотуку заврши со снимање!

Снимањето на третата сезона на популарниот мегахит на Netflix, Narcos: Mexico, конечно заврши. Беше објавено дека серијата ќе добие трето продолжение уште минатата година, но поради потешкотии причинети од пандемијата, снимањето се одложуваше во повеќе наврати.

Возбудливите новости ги објави една од најголемите ѕвезди на серијата, Luis Gerardo Mendez, преку фотографија на социјалната мрежа на Инстаграм. Под сликата пишуваше: „После долги 14 месеци, конечно завршивме со снимањето на третата сезона“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote