in

Третата сезона од Sex Education заврши со снимање!

Снимањето на третата сезона од популарната серија на Netflix, Sex Education конечно заврши со снимањето. Еден од членовите на екипажот ги објави добрите вести на социјалната платформа Snapchat.

На сликата стоше натпис: „Конечно завршивме. Му се заблагодарувам на студиото и на сите кои беа инволвирани во овие 8 месеци на снимање, љубов, смеа и епска авантура“. Во новата сезона, потврдено е дека ќе се запознаеме со нови ликови во серијата!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote