in

Третата сезона од серијата YOU заврши со снимањето!

Одлични вести пристигнуваат за љубителите на мегахитот на Netflix, You, откако третата сезона од серијалот конечно заврши со снимање.

Најновата сезона од хитот на Netflix се очекува да искочи при крајот на 2021, а директорот на оваа психолошка драма на социјалните мрежи соопшти дека снимањето за третата сезона е завршено.

„Епизодите се феноменални и перформансот на глумците уште подобар. Тоа е се што можам да ви кажам за новата сезона“ напиша таа на социјалната платформа Twitter. Директорот не откри многу детали, но тоа беше доволно за да ги возбуди фановите.

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote