in

Најново од Netflix – TRIBES OF EUROPA (ТРЕЈЛЕР)

Приказната се случува во 2070, откако 2 браќа и 1 сестра се обидуваат да ја променат судбината на Еуропа по глобалната катастрофа која го погоди континентот и го подели на огромен број на микро-држави кои се борат меѓусебно за доминација и моќ. Погледнете го трејлерот на серијата подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote