in

Трол папагал кој плаче сè додека не дојде неговиот пријател – човек, а потоа се смее! [ВИДЕО]

Ова е можеби најлегендарниот папагал што некогаш сте го виделе.. Папагалот што плаче да дојде неговиот пријател-човек, а се смее кога ќе ја достигне целта. Еве ги тие моменти…

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote