in

МУ СЕ ОСТВАРИ СОНОТ! Pretty Mike дојде на венчавката со ШЕСТ бремени жени – секоја го носеше НЕГОВОТО дете! (ФОТО)

МУ СЕ МОЖЕ!

Контроверзниот богаташ познат како Pretty Mike предизвика лавина коментари откако тој дојде на свадба во Нигерија со шест трудници и изјави дека сите се бремени со него.

Тој објави фотографии од венчавката на Инстаграм, каде ја сподели среќната вест со своите 250.000 фанови. Тоа е, шест од нив.

“Ова не е трик. Ние едноставно живееме одличен живот”, рече Pretty Mike.

Пред три години, според нигериските медиуми, Pretty Mike бил уапсен затоа што на втората венчавка ги ставил своите придружници во синџири и ги водел на поводник. После тоа, тој наводно потпишал изјава дека нема да повторува понижувачки постапки кон жените.

Тој претходно јавно тврдеше дека има повеќе љубовни партнери одеднаш.

Минатата година тој позираше со пет жени во венчаници и откри дека неговиот сон е да се ожени со „две поранешни девојки и три сегашни“.

„Сите имаме соништа и фантазии“, рече тој во тоа време.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote