in

СТРАШНО! Го убил кучето поради БИЗАРНА причина!

Порториканската полиција соопшти дека еден човек е уапсен под сомнение дека убил куче кое му ја украло топката на теренот за голф.

Полицијата навела дека осомничениот Салил Завери неколку пати пукал со пиштол кон кучето.

Заговорот беше ослободен со кауција од 60.000 американски долари за да се брани од слобода.

Одземени му се пасошот и возачката дозвола.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote