in

Што?Што?

Уличен спорт од кој застанува здивот! (ВИДЕО)

Паркур е екстремен спорт што станува се попопуларен низ целата планета. Овој спорт е за љубителите на адреналинот, а со самото гледање на видеата снимени од професионалците застанува здивот. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote