in

ХИТ НА ИНТЕРНЕТ! Вака изгледа 2020 година претставена преку серијата „Friends“ (ВИДЕО)

Малку смеа во целата оваа ситуација, не е исклучена од опција..

Иако веројатно не можеше да замисли дека пандемијата COVID-19 ќе трае скоро една година, тоа сепак се случи.

Многу луѓе ширум светот се заразени, некои случаи се поблаги, некои потешки, а некои луѓе за жал ги загубија своите животи. Сепак, во сето ова, многумина сè уште се обидуваат да најдат малку хумор и забава, па веројатно вака е направено ова видео, направено e од извадоци од серијата „Friends“.

Преку смешни линии беше претставена 2020 година, па Фиби изјави дека ја мрази оваа година, дека тоа е тотално лудило и дека Чендлер треба да ги мие рацете. Џои истакна дека „добро е внатре, лошо е надвор“, дека му недостига семејството и кафулињата, а и Рејчел имала проблеми.

Еве како изгледа сето тоа:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote