in

Вака изгледа Леброн Џејмс во најновото продолжение на Space Jam! (ВИДЕО)

Легендата на кошарката, Леброн Џејмс заедно со студиото на Варнер Брос го направија второто продолжение на популарниот анимиран филм Space Jam. Првиот дел на Space Jam беше вистински хит во деведесетите а во него главна ѕвезда беше Мајкл Џордан. Погледнете го трејлерот на филмот подолу:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote