in

СмешноСмешно

ХАСО И ОЦЕНКИТЕ НА СИНОТ! [ВИЦ]

Хасо го тепа синот, го крши од ќотек, мава ли мава. А пак од страна фаќа сеир комшијата ама од љубопитност го прашува:
–„Добро бе Хасо зошто толку го тепаш?“
А пак Хасо му вика:
– „Абе утре ги земаат оценките, а јас сум на пат!“

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote