in

ВИКАЊЕ, ЗАКАНИ СО ОТКАЗ! Tom Cruise направил скандал на сетот!

Американскиот актер и продуцент Tom Cruise направи скандал за време на снимањето на седмото продолжение на филмот Mission Impossible.

Според британскиот The Sun, тој викал и се заканувал со отказ заради пропусти кога станува збор за епидемиолошки мерки и непочитување на истите.

The Sun наведува дека имаат аудио запис за тоа како Cruise вика кон тимот, но исто така и дека тој најмногу му замерил за тоа што (не) држеле дистанца и други правила што овозможуваат снимање за време на пандемијата на коронарниот вирус.

Сан исто така пишува дека, според тоа видео, Cruise на екипата на сетот им рекол да ги телефонира сите студија, осигурителни компании, продуценти и сите да ги гледаат, со порака: „Ја разбираш ли одговорноста што ја имаш? “

“Направете го тоа повторно и ќе летате надвор! Никогаш повеќе да не сте го направиле тоа”, извика Cruise со многу пцовки и се тврди дека наводната снимка е автентична.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote