in

Вирално видео од коњ кој ужива по снегот по обилните снежни врнежи во САД! [ВИДЕО]

По снежните врнежи што беа ефективни во некои држави на САД, висината на снегот надмина еден метар.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote