in

Во Хрватска, градоначалникот го фати афтершок во живо, додека даваше изјава за земјотресот! [ВИДЕО]

По два земјотреси во Хрватска во понеделникот, вчера се случи земјотрес со јачина од 6,3 степени според Рихтеровата скала и многу згради беа уништени.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote