in , ,

СмешноСмешно

Возачот беше пречекан со кондом на паркингот во Далмација со порака, фотографијата стана хит на Фејсбук!

Некој оставил кондом со многу недвосмислена порака до ВОЗАЧОТ на Mini Cooper.

На Фејсбук страницата се појавија фотографии Сообраќајни несреќи, кои веднаш предизвикаа над илјада реакции, и не е тешко да се открие зошто. Имено, под бришачот се појави кондом со парче хартија на кое беше напишано барањето: Ве молам, не се размножувајте.

 

„Премногу добро“, „Генијално“, се само некои од коментарите под фотографијата што насмеа многумина.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote