in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 15 ФЕВРУАРИ

Времето денес:

 

Сончево со мала до умерена облачност и со умерен до засилен ветер од северен правец долж Повардарието.

Во Скопје сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец.

До крајот на работнава седмица и за време на викендот ќе се задржи стабилно и потопло време со повеќе сончеви периоди

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote