in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 16 ФЕВРУАРИ 2024

Времето денес:

 

Сончево со слаб ветер од северен правец.

Во Скопје сончево и претежно тивко.

Во деновите од викендов ќе се задржи сончево време, во недела со појава на мала до умерена облачност. Од почетокот на следната седмица ќе има услови за слаб локален дожд.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote