in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 2 АВГУСТ

Времето денес:

Сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен, вдолж Повардарието повремено засилен ветер од северен правец. УВ=8

Следува период на претежно стабилно и топло време со постепен пораст на дневните температури.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote