in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 8 АПРИЛ 2024

Времето денес:

 

Сончево и топло со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од јужен правец.

Во Скопје сончево и топло со слаб ветер од јужен правец.

Во следните денови ќе се задржи сончево и топло време со појава на мала до умерена облачност.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote